شرکت دانش بنیان  صنعتی الکتروجوش اصفهان در سال ١٣٧٠ شروع به فعالیت در صنعت جوش کشور نمود . این واحد تولیدی فعالیت خود را با تولید دستگاههای جوش A185تکفاز سلکتوری، A200 تکفاز سلکتوری ،A 225 فلکه ای ،A 275 فلکه ای،A 550 فلکه ای وA660 رکتیفایر و نقطه جوش KVA25 آغاز نمود. در ساليان گذشته پيشرفت خاصى در زمينه تكنولوژى جوشكارى صورت نگرفته بود و کلیه محصولات به صورت ترانس خشک و ترانس روغنی تولید و در بازار عرضه می شد در واقع اين ظاهر و قابليت هاى دستگاههاى جوشكارى بوده اند كه هر روز تغيير مى كردند و اين تغيير به سرعت ادامه داشت. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنوولوژی و ابداع محصولات جدید به جهت مصارف خانگی –صنعتی، يك تكنولوژى جديد در خدمت پيشرفت و فراگيرى صنعت جوشكارى قرار گرفته و آن تكنولوژى اينورتر است .

ورود این نسل جدید دستگاههای جوش به بازار به دلیل نگرش انسان به بهره گیری از تکنولوژی پایدارتر بوده است که باعث جلب نظر این سری از دستگاهها توسط کاربران خانگی قرار گرفت در همین راستا شرکت صنعتی الکتروجوش اصفهان همگام با بازار های جهانی اقدام به تولید و عرضه این محصول به بازار ایران نمود.

هم اکنون نیز شرکت صنعتی الکتروجوش اصفهان در زمینه تولید و خدمات پس از فروش انواع ترانس های جوشکاری و اینورتر، مناسب با آب و هوای ایران جهت جوشکاری های آب بندی، تأسیسات، اسکلت های فلزی ، انجام عملیات های سبک –نیمه سنگین و سنگین (نفت و گاز) ومصارف خانگی فعالیت می نماید.

تولید، خدمات پس از فروش، تعمیرات و تهیه و تامین ابزار آلات انواع ترانس های جوش سبک فلکه ای و سلکتوری و اینورتری از قبیل ترانس های جوش 185A ، 200A ، 225A ، 275A و 500A ، کلیه اینورترها، نقطه جوش دستگاه ها و سایر محصولات مرتبط ، از فعالیت های این واحد به شمار می رود.

رشد و پیشرفت این مجموعه در عرصه تولید موجب شد که شرکت صنعتی الکتروجوش اصفهان  در سال ١٣٨٨ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 در زمینه مدیریت کیفیت در ساخت، تولید و خدمات پس از فروش دستگاه ها و ترانس های جوشکاری گردد و به جرات می توان گفت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه، دارای کیفیت، دوام و استحکام بی نظیر است و حتی قابل مقایسه با ترانس های مشابه خارجی از قبیل مدل میلر آمریکا و دکا ایتالیا می باشد.